Do mieszkańców i przedsiębiorców gminy Lubicz!

Opublikowane przez admin w dniu

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lubicza „Wspólnota” to inicjatywa społeczna, która sprawi, że głos mieszkańców Gminy będzie słyszalny nie tylko dla lokalnych władz, urzędów i instytucji, ale również dla posłów z naszego regionu i najwyższych urzędników w państwie.

Pragnąc skutecznie pomagać w rozwiązywaniu palących problemów zwracamy się do mieszkańców, przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gminy z prośbą o zgłaszanie inicjatyw, pomysłów i kłopotów.

Z pewnością również przed Tobą pojawiły problemy, z którymi nie możesz sobie samodzielnie poradzić. Skorzystaj z naszej pomocy. Zrzeszamy wielu kompetentnych ludzi z pomysłami, którzy mogą być również Twoim głosem w gminie. Niech reprezentują Twój interes przed władzami gminy, politykami i instytucjami. Zamienimy Twoje oczekiwania w postulaty. Położymy je na biurkach polityków i rozliczymy ich z wyborczych obietnic.

Jako przykład niech posłuży zaniedbanie lokalnych władz przy budowie S10. W efekcie mamy gigantyczne korki, zatrute spalinami powietrze, wypadki drogowe i frustrację. Stowarzyszenie wywiera naciski na Wójta, Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad na poszukiwanie rozwiązania tej katastrofalnej sytuacji. W obliczu braki drugiej nitki drogi ekspresowej postulujemy udrożnienie ruchu, poprzez budowę trzech rond w Lubiczu Dolnym, Górnym i Brzozówce.

            Jest jeszcze wiele spraw do załatwienia, jak choćby wymiana eternitowych dachów, czy dokończenie kanalizacji w gminie.

Chcemy również wysłuchać Twojego głosu!

Wesprzyj nasze działania!

Z poważaniem,

Piotr Lipiński

Prezes Stowarzyszenia


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *